Zemědělská technika

Zemědělská technika KUHN

Historie značky KUHN, výrobce komplexní řady nesených, částečně nesených a tažených zemědělských strojů pro profesionální uživatele, začíná v třicátých letech devatenáctého století. Alsaský venkovský kovář Josef Kuhn se roku 1828 začal specializovat na výrobu vážící a měřící techniky. Jeho firmě Dezimal Waagen prospěla výstavba trati Paříž – Štrasburk a rozvoj francouzské ekonomiky. Roku 1864 přestěhoval firmu do Saverne a začal se věnovat výrobě zemědělských strojů, nářadí a nástrojů. Roku 1921 rozjela firma KUHN sériovou výrobu mlátiček a roku 1928 uvedla na trh první sekačky a obraceče. Dnes má koncern KUHN Group šest výrobních závodů ve Francii, v Holandsku a vyrábí dvou až dvanáctiradličné pluhy, techniku pro sklizeň pícnin - žací stroje, lisy, baličky, řezačky, techniku pro údržbu krajiny a ekologii, setí, drcení, mulčování, krmení a chov skotu i ošetřování rostlin.

kuhn

KuhnLogo Více informací naleznete zde

Zemědělská technika Opall Agri

Společnost OPaLL – AGRI, s. r. o., Hertice patří k tradičním českým výrobcům zemědělské techniky, strojů a opotřebitelných náhradních dílů. Specializuje se především na výrobu půdozpracujících strojů na běžné zpracování půdy, především nesených a poponesených pluhů, kombinovaných a radličkových kypřičů seťového lože, pěchů a drtičů hrud. Jako producent opotřebitelných náhradních dílů má severomoravská společnost dnes již evropské renomé. Důraz klade firma jednoznačně na užitečnost, snadnost obsluhy, dlouhou životnost a spolehlivost svých výrobků. Ta začíná již výběrem špičkových materiálů, zaručujících vysokou pevnost, a jejich opracováním moderními technologiemi pro dělení, tváření a obrábění v nových výrobních prostorách v Herticích u Opavy.

Přitom produkty OPaLL – AGRI nabízejí velmi příhodný poměr užitné hodnoty, trvanlivosti a příznivých pořizovacích nákladů.

opall agri

opall agri Více informací naleznete zde
 
 

On the subject of us

Ironis is a Musicer and Designer living and working in sunny London, United Kingdom.More

Connect with us

Subscribe to all rss or just section you care..

Latest photo

Sample Image Sample Images Sample Images Sample Images